O mnie

Patryk Borzęcki

Ekspert finansowy

Należę do Grupy Platinum jako ekspert finansowy, współpracuje z kancelarią finansową Platinum Eye oraz należę do fundacji Platinum Foundation.

Od kilku lat pomagam klientom w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych oraz zajmuję się analizą zawartych już umów finansowym w celu zoptymalizowania kosztów.

Moja praca zaczyna się tam gdzię inni kończą, #dlaczego? Bo bardzo mocno trzymam się swoich zasad i pracuję z klientem długofalowo, serwisując jego sytuację finansową „profilaktycznie jak lekarz pierwszego kontaktu“ aby można było spać spokojnie. ;)

O Kancelarii

Kancelaria finansowa Platinum Eye, z którą współpracuję, to najskuteczniejsza w Polsce niezależna firma pośrednictwa finansowego.

Kancelaria Platinum Eye , to firma która od lat pomaga swoim klientom poruszać się po rynku finansowym. Naszą misją jest poprawa stanu wiedzy Polaków z zakresu finansów. Pomogliśmy już ponad 40 000 osób podjąć właściwe decyzje.

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu, pomożemy wybrać Tobie najlepsze rozwiązanie dopasowane dla Ciebie. W Polsce wszystkie banki są dobre, ale nie dla każdego. Który wybrać ? Jak wynegocjować niższe koszta ? Jak obniżyć aktualne raty Kredytów? Naszym zadaniem jest też obniżyć dotychczasowe składki Twoich ubezpieczeń majątkowych. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach mieszkania , firm , samochodów. Naszym konikiem jest też ubezpieczenie rolne. Pomogliśmy wielu Polakom zrozumieć gdzie popełnili błąd podpisując za drogą umowę z towarzystwem.

Jeżeli potrzebujesz dogłębnej analizy Twoich obecnych finansów , zacząć lepiej nimi zarządzać , więcej oszczędzać , mniej przepłacać. to wyślij do mnie wiadomość , a my ja bezpłatnie sprawdzę stan Twoich finansów i zrobię co w mojej mocy aby Tobie pomóc.
www.platinumeye.pl